Llista d'inscrits: marathon

S M : SENIOR Masculí (18 - 39)

S F : SENIOR Femení (18 - 39)

V M : VETERà Masculí (≥ 40)

V F : VETERà Femení (≥ 40)

Categoria Cognoms Nom Club Talla
1 V M RODRIGUEZ BAUTISTA JORGE CA ATLETESVNG M
2 S M ABELLáN ANDRéS CARLOS CORREMON TRAIL L
3 S M ADAMS JONATHAN HIKINGMADRID L
4 V M AGUADO GARCIA CARLOS FIT GYM TONA M
5 S M AIXALA MASSANA FERRAN MONISTROL RUNNING S
6 S M AJATES BOSCH BLAI G.E.SERRALADA M
7 V M ALCOVER JAUME MATAMON TRAIL S
8 V M ALMAR MARQUES RAFAEL CORREMON TRAIL M
9 V M ALMARCHA BECERRA JORDI BTQI RUNNERS L
10 V M ALONSO DE LOS SANTOS IñAKI FILIRUN L
11 S M ALONSO FERNANDEZ PAU TORREJóN TRAIL S
12 S M ALòS PORTILLO ROGER CORRECAMINS DEL PEDRAFORCA L
13 S M ALZINA CARRERAS ISMAEL Independent XL
14 S M AMELLER GARCIA ROMAN Independent L
15 V M AMENGUAL DOLÇ BIEL TRAMUNTANA ESPORTS M
16 V M APARISI INSA JOSE IGNACIO CORREMON TRAIL XL
17 V M ARANDA FERNáNDEZ LLUíS CEM EL PAPIOL M
18 V M ARANDA FERNáNDEZ JOSE TECNIRUNNER M
19 S M ARGENTé SAEZ JORDI BTQI RUNNERS ARENYS L
20 S M AROCA LOZANO ENRIC PRORUNNERS L
21 V M ARRIETA SEGURA JOSEP Independent L
22 V M ARRUFAT BARTOLOME CARLOS RUB BCN TEAM S
23 V M ARTIGAS CARLES PRORUNNERS M
24 V M BADIA BELTRAN FRANCISCO VICENTE C.A. LA VALL DE SEGÓ S
25 V M BAEZA RECHE XAVI PATXANGUERUS D'ALFORJA M
26 V M BALBOA GóMEZ PEDRO - L
27 V M BAQUEDANO LóPEZ TXABIER CLUB EXCTA.MADTEAM S
28 V M BARCELó ALEMANY BARTOLOMé COMANDO SA RIERA M
29 S M BARRAGAN VIDAL IVAN Independent S
30 S M BARRERA OCHOA SERGI INDEPENDENT L
31 S M BARRIENTOS GARCíA ERIC Independent M
32 V M BASTIDA PEREZ HECTOR J.A.MONTCADA M
33 S M BATLLE REIXACH JORDI BLOCK AGULLANA XL
34 S M BAUTISTA PAYAN RAMON CAL NAN RUNNING CLUB M
35 V M BERBEL ACOSTA MANEL TEAM GENERACIÓ 60'S TRAIL XL
36 S M BERNAOLA CABREJOS CHRISTIAN MARCIO Independent M
37 V M BERNAT CLARASO JOAN IGNASI FINDISTES PINEDA XL
38 S M BERNAT RALLO MARC Independent S
39 V M BIELSA GONZALEZ SERGIO Independent XL
40 S M BLANCO CUENCA ANTONIO ASHI TEAM S
41 S M BORRELL MICOLA FERRAN PATXANGUERUS ALFORJA M
42 V M BOSQUES GABRIEL LOS VIERNES AL SOL L
43 S M BRACHS SOLER LLUIS GRIMPACIMS L
44 S M BRARD MARTINEZ JONATHAN ERIC TEAM M
45 V M BRU CASTERàS JOAN Independent L
46 S M BUHIGAS GONZáLEZ ENRIC PRORUNNERS BARCELONA S
47 S F CABALLERO MIRABET ELISABET ELS PIRATES DE LA MUNTANYA S
48 S M CALVET RUIZ DAVID GEIEG TRIATLó L
49 V M CALVO ESCOMS SANTI Independent M
50 V M CANALíS COBOS TONI PANTAURELLS TERRASSA L
51 S M CANO ESTEBAN DANIEL TRAIL RUN MONTORNES M
52 V M CANO ORTEGA ANGEL CEP PARETS M
53 S M CANO SANCHEZ CARLES CLUB ESPORTIU RIPOLL XL
54 S M CAPELL GIL GERLAC ASHI TEAM S
55 V M CARMONA JOSE ANGEL Independent L
56 V M CARQUES PEREZ RAFA C-M-SIGUEME M
57 V M CARRASCO ÒSCAR MATXACUCA S
58 S F CARTOIXA CARTOIXA ELISABET CASTELLDEFELS OUTDOOR S
59 V M CASALS CAñELLAS RAMON PANTAURELLS L
60 S M CASTELLóN LOZANO XAVIER SPARTRIANS M
61 V M CASTILLA NAVARRO LUIS ORIOL ASHI TEAM L
62 S M CASTRO CHECA ALBERTO RUNNING VIGIA M
63 S M CAUS CORTELL CARLES XERUNNERS L
64 V M CEREIJO GARCIA VICTOR HUGO Independent M
65 V F CHIVA DE LA RIVA ELIZABETH MAD TEAM S
66 S F CHORDá SáNCHEZ MARINA LES NENES TRAIL L
67 V F CIRER SOTOS IOLANDA TRAMUNTANA ESPORT S
68 V F CLARI SANZ NATALIA C.M.SENGLARS FAVARA S
69 V M CLIMENT MARTI DAVID AT CERDANYOLA M
70 S M CONEJO VITA JUANMA TRAIL RUN MONTORNES L
71 S M CONESA CERVERA MIGUEL ANGEL Independent M
72 V M CORTES VIRINO OSCAR Independent XL
73 S M CORTIADA COLL JORDI C.E. TRAIL TARRACO L
74 S M COSTA DORCA SERGI GUILLES.CAT L
75 V M COTE PASCUAL ENRIC CHUPI-PANDI XL
76 S F CRESPO ANAIS FILIRUN M
77 V M CRESPO SAEZ ERNEST ASHI TEAM S
78 V M CRESPO VIRGILI JOSEP MA FILIRUN L
79 S M CUGAT PERIBAñEZ XAVIER RUNTRAIL PENEDèS M
80 V M DE DIEGO MARTINEZ QUIM MADTEAM L
81 V M DE LA VARGA ORTIZ FERRAN MONTSENY MAASAIS L
82 S M DEL PINO MIGALLON VICTOR CT SPARTRIANS L
83 V M DELGADO GONZALEZ JORDI Independent M
84 V M DELGADO GONZALEZ JOAQUIN Independent M
85 V M DELMUNS LLOMBART JOSEP MARIA LOS VIERNES AL SOL L
86 V M DOMINGO PASCUAL CORREMON TRAIL L
87 V M DOMINGO CASANELLAS DAVID CENTRE EXCURSIONISTA D'ALELLA M
88 S M DOMíNGUEZ VAQUERAS SERGIO LOBOS TRAIL TEAM XL
89 V M DOS SANTOS BARROS NEVES LUIS MANUEL PRORUNNERS BARCELONA S
90 V M ELICES SANCHEZ JAVI AGIL FISIOTERAPIA M
91 S F EMILIE SERRUS Independent S
92 V M ERIKSSON PER CASTELLDEFELS OUTDOOR M
93 S M ESCARDÓ EDUARD XERUNNERS M
94 S M ESPINOSA BERNIS DIDAC SENSACIONS UVEX XL
95 V M ESTEBAN ZABALA JORDI FILIRUN S
96 V M ESTEVE PABLO YETIS COLLSEROLA TRAIL TEAM XL
97 S M FABRE HEREDIA XAVIER DIEDRE M
98 S M FAJA SALA JAUME RUNNING CAL NAN S
99 V M FERNáNDEZ CASTAñO MARCO ANTONIO DIEDRE L
100 V M FERNáNDEZ GONZáLEZ PEDRO J.A.MONTCADA L
101 V M FERNáNDEZ MARTíNEZ MANUEL RUNNAIR M
102 S M FERRAN POLO SERGI Independent M
103 V M FERRANDO JUAN ANTONIO DIMONIS TEAM SUECA S
104 V M FERRANDO SAN BARTOLOME DAVID DIMONIS TEAM SUECA M
105 V M FIGUEREO JOSEP ALIGA TEAM L
106 V M FOLGADO DOMINGO JOSE MANUEL C.D. MATAMON TRAIL L
107 V M FONT DE MATAS OLIVELLA GUILLERMO DIEDRE M
108 S M FORCADA BULBENA JOAN Independent L
109 S M FORTEZA FORTEZA LUIS CLUB COMANDO SA RIERA M
110 V M FUSTER FORTEZA SALVADOR CORREDORS DE LLUCMAJOR L
111 V M GABARRÓ LACASA ISMAEL CC ARBECA M
112 V M GALLARDO BARROSO JOSE ANTONIO RUNNERS ELVENDRELL M
113 V M GARCIA MARTIN MIGUEL ANGEL INDEPENDIENTE M
114 S M GARCIA MORANCHEL CARLOS THE LIONS TEAM L
115 V M GARCIA RAMOS ROBERT INDEPENDIENTE L
116 V M GARCíA VERDUGO TONI LUMA TEAM M
117 V M GARGALLO GARGALLO JOSE LUIS CLUB TRIATLÓ BASILISCUS L
118 V M GOMEZ FERNANDEZ CESAR RUNNERS EL VENDRELL M
119 V M GOMEZ LOPEZ LLUIS CE MADTEAM L
120 S F GOMEZ SASTRE ELENA MADTEAM M
121 V M GONYALONS PIRIS GABRIEL Independent L
122 S M GONZÁLEZ CAMPOS CARLOS Independent L
123 V M GONZALEZ GALVE SERAFIN PEñA ANTICONGELANTE M
124 V F GONZALEZ MARTINEZ GLORIA RUNTRAIL PENEDÈS M
125 S F GONZàLEZ VALLèS ANABEL TRAMUNTANA ESPORT L
126 S M GORINA FAZ MANEL MAXILOSTETIC M
127 V M GRADAILLE VILAR FRANCISCO Independent L
128 S M GUARCH PUIG XAVIER ULTRA-RUNNERS TEAM / CLUB BTT MONTBIKE M
129 V M GUILLEM MARS FRANCISCO SUTRAIL M
130 V F GUILLEN MUÑOZ CAROLINA ASHI TEAM S
131 S M GUIMERá TOMáS JUAN MANUEL CLUB MUNTANYA GR33 M
132 S M GUTIERREZ CORRAL BORJA AVIVA SPORT CLUB M
133 V F GUTIERREZ GUTIERREZ SALES DIMONIS TEAM SUECA S
134 S M HAYA CALDERON HUGO TRI+9 M
135 S M HERNANDEZ MORALES IVAN BEERRUNNER L
136 V M HERNáNDEZ RIBAS ALBERT BTQI RUNNERS ARENYS M
137 V M HINOJOS MORALES FRAN CORREMON TRAIL L
138 V M HUERTA DELGADO JUAN CARLOS RUN BCN M
139 V M HUMET GARCIA DAVID CAMP IV - A 4'90 L
140 V M JIMéNEZ CABALLERO RAFAEL CAMí DELS IBERS TRAIL RUNNING XL
141 V M JIMéNEZ ENDRINO MARC PRORUNNERS BCN M
142 V M JIMENEZ PEREZ JORDI ONTRAIL M
143 V M JOVE ESPINOSA EDUARD Independent M
144 S M JOVé JIMéNEZ JOAN FRANCESC BTQI RUNNERS M
145 V M JOVER CABRERA ENRIQUE C.M. SENGLARS FAVARA L
146 S M KUSKA KAMIL MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDAR M
147 S M LASO UTRILLA DANI ÀGIL FISIOTERAPIA M
148 S M LAZO CABERO IñIGO PRORUNNER L
149 V M LLIBRE ROIG MARC GUIMERà L
150 V M LLOPIS VANACLOCHA JOSE MATAMON TRAIL S
151 S M LóPEZ ANGULO GABRIEL THE GORNAL RUNNERS L
152 S M LóPEZ ANGULO SERGIO THE GORNAL RUNNERS L
153 S F LóPEZ HERNáNDEZ MIREIA INDEPENDIENTE S
154 V M LóPEZ MATAMALA JOSEP MARIA BTQI RUNNERS L
155 V M LOPEZ MESA CARLOS RUNNERS EL VENDRELL L
156 V M LOPEZ SORIANO PERE BISAURA XTREAM CLUB L
157 V M MAñAS ALBA DIONISIO ROQUEROLS M
158 V F MANUBENS CUNILLERA SILVIA CAP M
159 S M MARCH GONZáLEZ XAVI CLUB CAMí DELS IBERS TRAIL RUNNING M
160 S M MARMOL MARCO EDUARDO INDEPENDIENTE M
161 S M MARSINYACH DOMINGUEZ JAUME CENTRE EXCTA. CARDONA M
162 V M MARTIN SIMON JUSTO FILIRUN XL
163 V M MARTINEZ XAVI MONTSENY MAASAIS M
164 V M MARTINEZ ATANASIO ERNEST DIMONIS TEAM SUECA M
165 V F MARTíNEZ GONZáLEZ CONCHI Independent S
166 V F MARTÍNEZ LLOPIS BEATRIZ SUTRAIL S
167 V F MARTORELL MATOSES ANGELA SUTRAIL M
168 S F MARTOS MARIBEL OJU KE PASSU S
169 V M MAYOL FONT CESC Independent L
170 S F MERCHAN RODRíGUEZ MARIA CARMEN FILIRUN M
171 S F MERCHAN RODRíGUEZ PAULA FILIRUN XL
172 V F MIÑANO GUTIERREZ SONIA MOVIT M
173 V F MOLINA YOLANDA FILIRUN S
174 S M MOLINA DIAZ CRISRIAN THE LIONS TEAM L
175 V M MOLINA GARCIA RAFAEL CENTRE EXCURSIONISTA DE SANT JOAN DESPI M
176 V F MOLNER BARBERà VANESSA PATXANGUERUS D' ALFORJA M
177 S M MONJE JOSEP Independent L
178 S M MONSERDà PéREZ ORIOL OJU KE PASSU M
179 V M MONTILLA CABALLERO SALVADOR CEM MOLINS L
180 V M MONTOBBIO SEBASTIÀ ANDRéS RUNNERSCSM L
181 S M MORA MURCIANO ALBERT HERBALIFE / BTQI RUNNERS M
182 V M MORAL CAñAS FRANCISCO FILIRUN L
183 S M MORCILLO LOPEZ DAVID Independent XL
184 S F MORCILLO SáNCHEZ CRISTINA UES S
185 V M MORENO GARCIA EDGAR FLORENC Independent M
186 V M MORENO LÓPEZ LAUREANO FILIRUN S
187 S M MORENO LOZANO ANTONIO FILIRUN L
188 V M MOYANO TOMAS GIMNAS BISAURA L
189 V M MOYANO PALENCIANO ANTONIO INDEPENDENT M
190 S M MUñOZ JOSé FRANCISCO Independent L
191 V F MUñOZ CLARA DIMONIS TEAM SUECA S
192 S M MUNTAL AMADOR JOSEP CLUB NATACIO SABADELL L
193 S F NAVARRO CAVALLE OLGA KELBARA'S TEAM M
194 S M NAVEIRO DIéGUEZ DANIEL INDEPENDIENTE L
195 V M NEGRE CROUS JORDI QRTTEAM - SKODA L
196 V M OBRE BESORA PERE PATXANGUERUS D. ALFORJA L
197 V M OLIVARES FERREIRO DAVID EL MEU M
198 V F ORTEGA GARCIA ISA PRORUNNERS BARCELONA M
199 S M ORTEGA SALESA ISAAC ELS PIRATES DE LA MUNTANYA S
200 V M PáEZ CAPITáN TONI THE GORNAL RUNNERS M
201 V M PALACIOS ABEL 2O BODY UP L
202 S M PARRAMON TOVAL JAUME PRORUNNERS M
203 V M PASCUAL BENAVENT TONO MADTEAM L
204 V M PASCUAL GIMENO DAVID Independent M
205 V M PASCUAL TORRES MIQUEL ASHI TEAM XL
206 V M PEDRINACI GONZáLEZ JOSé MANUEL FONDISTES SANT FELIU M
207 V F PEIRO SABATER OLIVIA CLUB ATLETISME SAFOR DELIKIA SPORT S
208 S F PERAIRE ORCAL MARTA RUNTRAIL PENEDÈS M
209 V M PEREZ FERNANDEZ VICENTE CORREMON TRAIL XL
210 V M PEREZ GRANELL LLUIS Independent L
211 S M PEREZ LLORENS ALEJANDRO CORREMON TRAIL M
212 S M PEREZ VERDUGO PAKITO XTRAILMONTSENY M
213 S M PERREZ FLORIAN BELL MATI S
214 S M PINTO PLANAS ORIOL Independent L
215 S M PLAZA GAMITO ALBERTO FILIRUN S
216 S M PONS LLUFRIU AITOR Independent L
217 S F PORTES CHIVA ALBA ASHI TEAM S
218 V M PORTI GARCIA CARMELO ASHI TEAM M
219 S M PRAT SENDRA ORIOL WAA TEAM XL
220 S M PRAT SENDRA GUILLEM OJU KE PASSU M
221 S M QUIJADA CABALLERO YERAY OJU KE PASSU L
222 S M RAMíREZ VáZQUEZ DAVID Independent M
223 V M RAMIS RAFEL TRAMUNTANA L
224 V M RAMON GRAMUNTELL SALVADOR FILIRUN S
225 S F REY CARRERAS NATALIA Independent S
226 S M RIERA MARTí CARLES Independent M
227 S M RIU RIEROLA MIQUEL C.E. BANDOLERS SANT FELIU SASSERRA L
228 S M ROCABRUNA MARTINEZ FRANCESC MOVIT L
229 V M ROCAMORA DURAN VICENÇ TRAMUNTANA SPORT M
230 V M RODRIGUEZ BAUTISTA GERARD UNIó EXC.URGELLENCA M
231 S M RODRIGUEZ BRONCHAL DAVID THE LIONS TEAM M
232 V M RODRíGUEZ GONZáLEZ PITU MADTEAM S
233 V M RODRIGUEZ MARTINEZ FRANCISCO Independent L
234 V M RODRíGUEZ MAURETA XAVIER CLUB ALPí VALL DEL SEGADELL L
235 V M RODRIGUEZ RAMIREZ JUAN JOSE Independent XL
236 S M RODRíGUEZ SáNCHEZ ISMAEL BARCELONA TRAIL RUNNERS M
237 S M ROMERA BORREGO VICTOR TRAIL TARRACO M
238 V M ROMERO CAPITAN DAVID Independent M
239 S M ROMERO ROJAS ALEX Independent L
240 V M ROQUé PEP DIEDRE L
241 V M ROQUETA GUILLEN JORDI ELS REBENTACURSES M
242 S M ROURA MASAGUER JOAN BLUE ISARDS L
243 V M ROYO COLL JOSé VICENTE FILIRUN XXL
244 S M RUANO ORTIZ ALEX CLUB ATLETISMO IBIZA L
245 V F RUBIO ESPRIU ANA 20 BODY UP M
246 S M RUEDA BRAVO CARLES Independent S
247 V F SALGADO RODRIGUEZ ELENA FARMACIA SALGADO M
248 S M SALINAS SALVà MIQUEL TRAIL RUN MONTORNES L
249 S M SALOM TORRES CARLES Independent M
250 V M SALVADOR ARTOLA DAMIáN DIMONIS TEAM SUECA S
251 S F SáNCHEZ MAICA CASTELLDEFELS OUTDOOR S
252 V M SáNCHEZ ARROYO FABIAN DIEDRE L
253 V M SANCHEZ CARRILLO ROQUE PRORUNNERS BARCELONA M
254 V M SáNCHEZ GARCIA GABRIEL PATXANGUERUS ALFORJA M
255 S M SáNCHEZ MARTíNEZ TONI C. E. TRAIL TARRACO S
256 V M SANCHEZ PERALTA DANI Independent XL
257 V M SANCHEZ RUIZ MARIO Independent M
258 S M SANCHEZ VARELA JAVIER CMR XL
259 V M SANTAULARIA FONT FERRAN Independent XL
260 S M SANTOFIMIA BARASTEGUI CESAR C.E. SANLORIA M
261 S M SARRIAS CARLOS LLàNTIA TRAIL S
262 S M SENTíS CARNé JORDI Independent M
263 S M SERRA PERA GERARD INDEPENDENT L
264 V M SERRANO FALCO TOMAS SUTRAIL L
265 S F SOLER CASTILLO Mª JOSE DIMONISTEAMSUECA S
266 S M SORIA CAMPOS DAVID Independent M
267 V F SOSPEDRA ORERO SUSANA CLUB TRIATLO BASILISCUS M
268 S F SPUNDINA ANTRA VSK NOSKRIEN S
269 V M SUñE BEL DAVID PINK PANTHER XL
270 S M TABERNER FERRER JAUME COMANDO SA RIERA M
271 V F TABERNER FERRER ROSA CLUB COMANDO SA RIERA M
272 V F TAPIA LUQUE EVA MARIA C.E. TRAIL TARRACO S
273 S M TEIXIDó LLUIS ÀGIL FISIOTERàPIA L
274 S M TEIXIDO IBARZ MARC MAD TEAM M
275 S M TEIXIDO IBARZ XAVIER MADTEAM S
276 V M TERUEL CASTELLó CARLES Independent M
277 S F TIPáN GUTIéRREZ JESSICA FACTOR RUNNERS S
278 S M TOLEDO AGUILERA JOSE INDEPENDENT M
279 V M TOMAS ROS ALEXANDRE MUSSOLS TRAIL TEAM M
280 V M TORNES BOSCH MARC INDEPENDIENTE XL
281 S M TORO MARTINEZ RAFAEL PRORUNNERS BARCELONA S
282 V M TORREMOCHA PERIS CARLOS THE GORNAL RUNNERS L
283 S M TRALLERO DANI TECNIRUNNER M
284 S F TREMPS CLAUDIA ASHI TEAM S
285 S M TRULLàS FABà JORDI CATALUNYA LLIURE M
286 V M TURON I VERDAGUER NARCIS Independent M
287 S M UBIEDO GALáN DAVID ASHI TEAM M
288 S M URGELL FERRé XAVIER RUNTRAIL PENEDèS L
289 V M VALDIVIELSO ROMERO ALFREDO RUNNERS EL VENDRELL M
290 V M VALLVERDú COLOM RAIMON Independent M
291 V M VANRELL GASPAR ÉS PERDUT DES CAP L
292 V M VELASCO SERRANO FEDERICO BTQIRUNNERS M
293 S M VERGNOL ARNAUD Independent S
294 V M VICEDO MIñANA EMILIO C.M.SENGLARS FAVARA M
295 V M VIDAGANY REIG JORDI DIMONIS TEAM L
296 V M VILA SANTIN MARC CORRECAMES L
297 V F VILALTA GRAU NEUS UES S
298 S M VILAR RODRIGUEZ DAVID Independent L
299 S M VILLA VILLAMOR DANIEL TRAIL RUN MONTORNES L
300 V M WEBB PATRICK Independent L
301 V M ZAFRA GARCIA PORTILLO MIGUEL ANGEL ROQUEROLS M
302 S M ZAGUIRRE IVAN Independent L
303 V M ZúñIGA CEDó ALEJO INDEPENDIENTE M