Llista d'inscrits: shorttrail

S M : SENIOR Masculí (18 - 39)

S F : SENIOR Femení (18 - 39)

V M : VETERà Masculí (≥ 40)

V F : VETERà Femení (≥ 40)

Categoria Cognoms Nom Club Talla
1 S M AGÜIR GARCIA JAUME MATAMON TRAIL M
2 S F ALFARO RIOS VERONICA CEC GARRIGUENC M
3 S M ALMELA MARTINEZ XAVI A.E MATXACUCA M
4 V M ALONSO HINOJO JOSE JAVIER Independent XXL
5 V F ANDRADE FANDIñO LETICIA Independent S
6 S F ANTON SALES IRENE Independent M
7 V M ARIAS CUCHI CARLOS RUNNERSCSM XL
8 V F ARQUE DIEZ LAIA Independent S
9 V M BAIXAS JAUME Independent XL
10 S F BARRIGA FAJARDO INéS PRORUNNERS BARCELONA L
11 S M BONILLO SEBASTIà ALBERTO Independent M
12 V F BUIL BRIO ESTER L'AIRE M
13 S M BURGUéS IBORA GUILLEM TRI+9 M
14 V F BUSCÀ SUAU ELISENDA UNIÓ EXCURSIONISTA SABADELL S
15 V F CANET MARTI RAQUEL DIMONIS TEAM M
16 S M CAPEL FàBREGA XAVI GUILLES.CAT L
17 S F CASADO CORTéS SARA Independent S
18 V M CASTILLO LUCENO JULIO Independent M
19 S M CISNEROS GONZALEZ IVAN Independent L
20 V M COLLBATALLE RAUL TRAIL ROC BLANC GYM L
21 S M COMIN GIMENO NANDO C.E. MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA M
22 S M CORRAS SERGIO FILIRUN M
23 V M CUSI PUJOL JORDI Independent M
24 S F DALMAU ORTEGA MAITE FILIRUN XL
25 S M DíAZ SEGú ERNEST PRORUNNERS BARCELONA M
26 S F ESCOLà AGUSTí ELISA Independent S
27 S M FEDOROV ALEKSANDR INDEPENDENT L
28 V M FERNANDEZ BORRAJO OSCAR CEC GARRIGUENC XL
29 V M FERNANDEZ CAMPOS SERGIO SIN CLUB XL
30 S M FERRé RUIZ ALBERT AE BLANCAFORT L
31 V M FERRÉ VIDAL JAUME C. E. MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA. M
32 S F FOLQUé ALCOVERRO CARME AE FENT SENDERA BENIFALLET S
33 S F FUENTES BOIX BLANCA DIMONIS TEAM S
34 V M FUENTES OLIUS JOAQUIM L'AIRE M
35 V M GARCIA RODRIGUEZ MARCOS FARMACIA SALGADO XXL
36 V M GARRIGA FERRER JOAN RUNNING LES FRANQUESES M
37 S M GIBERT CASTELLET ORIOL Independent M
38 V F GUZMAN NEVADO AZUCENA FILIRUN M
39 V M HERNáNDEZ DURáN JORDI PARA BIKE XL
40 S M HERRERIAS JORDI CERDANYA PIRINEUS XL
41 V F HORRACH FRANCISCA TRAMUNTANA ESPORT M
42 V M IGLESIAS IGLESIAS DAVID MOVIT L
43 V M JODRA MARCOS FRANCISCO CLUB DE MONTAñA OJANCO L
44 S M LLAó FERRANDO JOAN ISAAC UEC MATARó L
45 V M LóPEZ SERRANO ESTEBAN AEMDEKP L
46 V M LOS SANTOS I POQUET CARLES TRAIL CERUBí L
47 V M LUCHT JüRGEN CORREDORS DE LLUCMAJOR L
48 S M LUENGO LEYVA ALBERT Independent L
49 V F MAGAN STIVI ANA CORREMON TRAIL S
50 S F MARTIN MARCE ARI Independent S
51 V M MARTIN TORRES JOAN CLUB ATLETIC MONTBLANC M
52 V F MARTINEZ MOLINA OLGA TERRA DE VOLCANS S
53 V M MARTINEZ SEVILLA DAVID GALLU M
54 S M MEDINA GRANADOS BRIAN Independent L
55 S M MOCHOLI GIBERT RUBEN LA CLíNICA DEL CORREDOR M
56 V F MOSEGUI COMPAñO MERITXELL CHUPIPANDI S
57 S M OLIVERAS GIRBAU JORDI Independent XL
58 V M PAHISSA MECA DANIEL Independent M
59 S F PASCUAL ABIA MIRIAM L?AIRE TRAIL S
60 S F PASCUAL GRANADOS ELI TRAIL RUN MONTORNéS S
61 V F PéREZ GRACIA RAQUEL Independent M
62 V M PEREZ MARCOS BERNARDO Independent L
63 S M PEREZ PALOS ALBERTO Independent L
64 S M PEREZ PALOS XAVIER PRORUNNERS BARCELONA L
65 S F PIñOL GRANADINO HEURA EXTREM TEAM TIVISSA S
66 V M PLACER RODRIGUEZ JOSE KANSTAK SPORT XL
67 V F PLANES SAURí LAURA RV S
68 V F PUIG ESTIVAL FRANCESCA L'AIRE M
69 V M PUIG SERRANO JORDI TRAIL RUNNING GIRONA M
70 V M RABELL CASANOVAS CARLOS CORREMON TRAIL L
71 S F REIXACH SALVADOR PAULA Independent S
72 S M REQUENA PORCEL ÁLVARO ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILáN M
73 S F RIOS TRABALON ERICA M C.E. MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA L
74 S M ROA REBOLLO DAVID TRAIL RUN MONTORNES XL
75 V M ROCA VILALTA JAUME Independent L
76 V M RODRIGUEZ BARRIOS CECILIO CLUB DELS IBERS TRAIL RUNNING L
77 S M ROMERO CINTAS JAVIER Independent L
78 V M ROS NAVASQUILLO BENJAMI L'ALCUDIA TRIATLó M
79 S F RUIZ CARRANZA LAURA CERCLE SABADELLES 1856 L
80 S M SALDES BARBERA ALEXANDRE CLUB TRIATLO SPARTRIANS M
81 S M SANCHEZ ARANEGA ALFONSO Independent L
82 V M SANS MARTíNEZ MARC Independent L
83 V F SANTOS PONCE PILAR CA ATLETESVNG S
84 S M SERRA PUIG EDUARD CLUB EXCURSIONISTA CALLúS XL
85 S M SERRA RODRIGUEZ ALBERT GUILLES.CAT S
86 S F SIERRA BERNAT OLGA C.E. MEDITERRANI S
87 S F SOLíS GALLEGO RAFI Independent M
88 S M SUBIRANA DALMAU FABI ESPORTS ESTEL S
89 S M VILARRASA DIAZ YON CLUB PIRINENC ANDORRà M
90 S M VIñOLO ALONSO DAVID LEGOLAND L
91 S M VIVAS GALLEGO JOEL Independent L
92 V M YAGUE CALLEALTA DANIEL CE.EXCTA.CATALUNYA M
93 S M ZAMORA TRUJILLO FRANCESC JOSEP C.E. SANLORIA M
94 V M ZURITA REDONDO MIGUEL CERCLE SABADELLES 1856 L