Llista d'inscrits: shorttrail

S M : SENIOR Masculí (18 - 39)

S F : SENIOR Femení (18 - 39)

V M : VETERà Masculí (≥ 40)

V F : VETERà Femení (≥ 40)

Categoria Cognoms Nom Club Talla
1 V M ADMETLLA SALVATELLA CARLES U.E.SEVA L
2 S M AGUERA DIEZ OSCAR 3ER TIEMPO IBIZA M
3 S M AJRAM TARES CINTO FC BARCELONA M
4 V M ALARTE GIL GERMáN NO L
5 V M ALBERT FERRERO RAFA INDEPENDIENTE M
6 S M ALCALà PRIETO JOSEP ALFISPORT M
7 S M ALMELA MARTíNEZ XAVI A.E. MATXACUCA M
8 S M ALVAREZ QUINTANA MANEL FAST COMPETICIO M
9 V M AMELA TRIA ÒSCAR Independent L
10 S F ANTON SALES IRENE Independent M
11 V M APARISI INSA JOSE IGNACIO CORREMON TRAIL XL
12 S M ARABIA PUJAL ALEX MOVIT-SENGLARS L
13 S M ARANBURU HUERTA ASIER Independent M
14 S F AREVALO LOMAS ANA Independent L
15 S M ARGUISUELAS MORAL JORDI BTEAM SPORTS M
16 S M AROCA LOZANO ENRIC PRORUNNERS M
17 S M ASAYAG BARENYS MARC TTTRAIL M
18 S M AYATS GIFRA ORIOL CENTRE EXCURSIONISTA BANYOLES L
19 V M AYUSO MARTINEZ MATIAS Independent S
20 V M AZNAR CODINA TONI CAMI DELS IBERS TRAILRUNNING M
21 S M BAGET PANADES JOAN BASE- ESPORTS ESTEL M
22 S F BATLLE CASANOVAS ARIADNA CORREBDN M
23 S M BENITO FERNáNDEZ HéCTOR TODOVERTICAL M
24 V M BERENGUER CASQUET RAFAEL MOVIT SENGLARS L
25 S M BIELSA GONZáLEZ SERGIO Independent L
26 S M BORJA LOPEZ LUIS Independent M
27 V F BORRELL OLIVER CATI MOGIBOTRAIL S
28 S M BORRELL OLIVER JORDI MOGIBO TRAIL XL
29 S M BUENO MORENO JOAN Independent M
30 S M BUHIGAS GONZALEZ ENRIC PRORUNNERS BARCELONA S
31 V F BUSCà SUAU ELISENDA UNIó EXCURSIONISTA SABADELL S
32 S M CAMARA LOPEZ ALBERTO GIRES XXL
33 S M CAMPDERRóS CERUELO ALBERT TECNIRUNNER M
34 V M CAMPUZANO JAVIER IBERS DE LA ROCA DEL VALLES XL
35 S M CANO-CABALLERO LóPEZ RAFA Independent M
36 V M CARDENAS RUIZ DAVID EL MON ADVENTURE M
37 S F CARREIRA TELLA EVA CE MADTEAM S
38 S F CARTOIXA CARTOIXA ELISABET CASTELLDEFELS OUTDOOR S
39 S M CARUJO PALACIOS CARLOS COENGINYERS L
40 S M CARUJO PALACIOS DAVID INDEPENDENT L
41 S M CASABAYó CASANOVAS JORDI Independent L
42 S M CASTELLON LOZANO XAVIER SPARTRIANS M
43 S F CASTILLO VILLUELA GISELA Independent S
44 S F CERVERA LARIOS MARíA JESUS CORREMON TRAIL L
45 S F CéSPEDES ESTEVE LAURA CLUB OLIMPIC FARNERS M
46 S F CHECA VILA MARTA ALFISPORT - C.E.A.C. S
47 S F COFRADE VEGA BEATRIZ Independent L
48 V M COLLBATALLE RAUL TRAIL ROC BLANC L
49 V M CORDOBA XAVIER Independent S
50 S M COROMINAS SACREST JORDI BEICONS RACING CLUB L
51 V M DAUSSà HéCTOR KRONICS D+ M
52 S M DE LA VEGA ARUS JORDI RAIDLIGHT TEAM S
53 S F DE PLANELL COSTA MARIONA CLUB TRAI RUNNING GIRONA M
54 V M DEVESA SALA JOSEP Mª UNIO EXCTA VIC L
55 V M DISLA RIERA CARLOS L' AIRE L
56 S M DOMíNGUEZ SANTISO CARLOS TTTRAIL L
57 S M DOU VAYREDA MARTí BEICONS RACING CLUB M
58 V M ESCRICH PABLO ESTEVE ULTRA JAM M
59 V M ESTEBA HUGO FONDISTES SANT FELIU XL
60 V M ESTEBAN LOSADA ALEX AGRUPACIó CULTURAL I ESPORTIVA. BOMBERS DE BARCELONA M
61 V M FERNANDEZ VICENTE CORREMON TRAIL XL
62 V M FERNANDEZ CASTAÑO MARCO ANTONIO DIEDRE L
63 S M FERNáNDEZ CUESTA JORDI CLUB TRAIL MONTORNES M
64 V M FERNàNDEZ I MASUET ABDI BURRIAC RUNNERS GMA ARGENTONA M
65 S M FERNANDEZ MUñOZ ALBERTO Independent XL
66 V M FERNANDEZ NAVARRO SANTI CAMI DELS IBERS XL
67 V M FERNANDEZ PRAT IGNASI MONSENY MAASAI XL
68 V M FERNàNDEZ-CONDE CORTINA ÒSCAR CAMí DELS IBERS TRAIL RUNNING XXL
69 V M FLORES VALLE OSKAR ROKANEGRAS S
70 S M FONT DE MATAS OLIVELLA GUILLERMO DIEDRE M
71 S M FONTANé I MIRET JOSEP CAMINAIRES DE VILAMAJOR L
72 S F GALMES ANDREU CATALINA XENDENGUETS M
73 S F GALVANY ROSELLó SARA LAIA SENSACIONS UVEX TEAM S
74 S M GARCíA FORNER JOSé MANUEL CORREMON TRAIL M
75 S M GARCIA MALDONADO JOSé M GIRES M
76 S M GARCíA MORANCHEL CARLOS C.E. THE LIONS TEAM L
77 S M GARCÍA QUIRÓS JAVI GLOBALTRAINER TEAM M
78 V F GARRIGUES STEPHANIE RAC SAINT ESTèVE M
79 S M GIBERT CASTELLET ORIOL MOGIBOTRAIL, CLíNICA DEL CORREDOR S
80 V M GODINO MOLINA DAVID RUNNING VIGIA L
81 V M GODINO MOLINA ANDRéS RUNNING VIGIA L
82 V M GORDILLO CORREDERA ANDREU RIOS RUNNING LES FRANQUESES M
83 V M GORDON KEN CE TRAIL TARRACO L
84 S F GRAU ALIS ELENA GLOBALTRAINER TEAM S
85 S M GUSTAFSON ERICK Independent L
86 S F HERNANDEZ JIMENEZ MARTA INDEPENDENT M
87 V M HERNANDEZ ORTEGA ERNESTO C.N.TERRASSA L
88 S F JANE SOTO LAIA MOVIT-SENGLARS S
89 V M JIMENEZ BETORET TONI Independent L
90 V M JIMENEZ PUJOL RAUL RIOS RUNNING LES FRANQUESES M
91 S M JIMÉNEZ SALVADOR JUAN Independent L
92 S M JOFRE JULIà MARTI - L
93 V F JULIAN TOUS EVA MOVIT - SENGLARS L
94 S M LASO UTRILLA DANI EXCURSIONISTA TORELLO M
95 S M LAZO CABERO IñIGO PRORUNNERS BARCELONA L
96 S M LEYVA QUILES PEDRO QRTTEAM M
97 S M LIEBANA RIBA DAVID CENTRE EXCTA TARADELL M
98 S M LOPEZ ROMERO JUAN FRANCISCO Independent L
99 V M LOPEZ TEJEDOR IGNACIO Independent M
100 V M MAGAN CORBINOS DAVID EL MON M
101 V M MAGAN CORBINOS QUIM Independent S
102 S M MAGNASCO TABACCHI GIULIO IBIZA HC TRI L
103 S M MAñOSA PUEYO POL TRAMUNTANYA LLANçà M
104 S M MARCH MONTON AMADEU Independent L
105 V M MARTíNEZ ÓSCAR CLUB CAMí DELS IBERS TRAIL RUNNING XXL
106 S M MARTINEZ RAFAEL PRORUNNERS S
107 V F MARTINEZ MOLINA OLGA CA OLOT TERRA DE VOLCANS S
108 S M MATEU DANIEL C.E. PEDALA.CAT BALAGUER M
109 S F MATTERA LESLIE RUN BCN S
110 V M MELIZ ESPINOSA SANTI CAMI DELS IBERS LA ROCA XL
111 V F MESA BERJAGA SANDRA C.A.COTY M
112 S M MESQUIDA NADAL CARLES XENDENGUETS L
113 S M MOCHOLI GIBERT RUBEN LA CLíNICA DEL CORREDOR M
114 V M MOINO SANTOS FELIPE ROKANEGRAS M
115 S M MOLINA DIAZ CRISTIAN THE LIONS TEAM M
116 S M MONTAÑOLA PUJOL CARLES COXAMBRE TEAM L
117 S M MONTAñOLA PUJOL ALEX COXAMBRE L
118 V M MORALES JIMENEZ OSKAR Independent L
119 V F NATHALIE ESPINOSA TEAM TRAIL THUIR S
120 V M NAVARRO GARCIA ALBERT RUN2LIVEBCN.CAT XL
121 V M NAVARRO MARTINEZ GABRIEL PIRI M
122 V F NEVOT I MEDINA BEGONYA QRTTEAM SKODA L
123 V M NOVELLAS GRàCIA DANIEL RUNNERS VALLVIDRERA M
124 V M NúñEZ DE ARENAS MANEL INDEPENDENT M
125 V F ORTEGA GARCIA ISA PRORUNNERS BARCELONA M
126 S M PACHECO JUAN OSCAR CLUB TRAIL MONTORNES M
127 S M PALACIN MARTINEZ JOAN CE VILASSAR DE MAR (PIRI) M
128 S M PARERA MARTíNEZ EDUARD Independent M
129 S M PARRAMON TOVAL JAUME PRORUNNERS M
130 S F PASCUAL ABIA MIRIAM L'AIRE S
131 S M PEINADO ESCALAS RAFEL XENDENGUETS M
132 V M PERA BLANCO ALBERT CEVD PIRI L
133 V M PéREZ IMOBERSTEG ANAIME COMANDO GUADARRAMA L
134 V M PESQUER HERNANDEZ MANEL COL?LECTIU ATLETES CARDEDEU L
135 S M PETRE MARIAN C.M. DESERT AMUNT L
136 S F PINEDA CORNEJO PATRICIA CD UMAX TRAIL S
137 V M PLACER RODRIGUEZ JOSE KANSTAK SPORT L
138 S M PLATA SASTRE OSCAR CE MADTEAM S
139 S M PRAT ARREY DAVID Independent L
140 S F PRAT AVELLANEDA MARTA MONTSENY MAASAIS M
141 V F PRESAS PORCELL ANNA QRTTEAM-SKODA M
142 V M PUCHE PRIETO IGNACIO JAVIER Independent M
143 S M PUIG I PUIG LLUíS CELLERA MOUNTAIN RUNNERS M
144 S F PUIGTIO BUXALLEU SILVIA MONTSENY MAASAI M
145 S M QUER GRAU JONATHAN MONTSENY MAASAIS M
146 V M RABELL CASANOVAS XAVI CDME CORREMON TRAIL M
147 V M RAJA COZAR ISRAEL STKR WOLF L
148 V M RAMON BELTRAN NOE SUTRAIL L
149 S M RAMOS SOLé CARLES COXAMBRE M
150 S F REIXACH SALVADOR PAULA Independent S
151 S M ROBERTI ROBERTO XENDENGUETS L
152 S M RODRIGUEZ BARRIOS CECILI CLUB ESPORTIU CAMI DELS IBERS TRAIL RUNNING L
153 S M RODRIGUEZ BRONCHAL DAVID THE LIONS TEAM M
154 S M RODRíGUEZ ROMERO JUAN ANTONIO RíOS RUNNIMG LAS FRANQUESES L
155 S M ROMERO RODRíGUEZ ROGER CASTELLDEFELS OUTDOOR M
156 V M ROQUE FONT PEP DIEDRE L
157 V M ROQUETA GUILLEN JORDI ELS REBENTACURSES M
158 V M ROS AROCA ALFREDO JAVIER FLYTRAILTEAM M
159 S M ROS PERIS BERNARDO FLY TRAIL TEAM XL
160 S M RUANO EDUARD Independent L
161 V M RUBIó TRIADó BERNAT GRUP FONDISTES BLANES L
162 S M RUIZ VALL BERNAT Independent L
163 V M SALA VIDAL SANTI CEI CATALUNYA M
164 V F SALES SABINO SORAYA MARIA SPA I SALUT TORREDEMBARRA XL
165 V M SANCHEZ ARROYO FABIAN DIEDRE L
166 V M SANCHEZ CARRILLO ROQUE PRORUNNERS BARCELONA M
167 S F SANCHEZ PEREZ MAICA CASTELLDEFELS OUTDOOR S
168 S F SANCHEZ SEBASTIAN ANA Independent S
169 S M SANSANO MIRONES JORDI EXCLUSIVE M
170 S F SANSO BARCELO MARIA MAGDALENA XENDENGUETS S
171 V M SANTISTEBAN RONCERO TONI ESPORTIU PENEDES M
172 S M SAYóS FONT ALBERT RIOS RUNNING LES FRANQUESES S
173 S M SEBASTIA RIERA ESTEVE Independent L
174 V M SEGUI COLL SEBASTIà ALTURA-SPORTS LLOSETA L
175 S M SERRET SOLE ERIC CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA M
176 S M SESE SALAMANYA ALBERT CLUB TRAIL RUNNING GIRONA M
177 V M SOLIS MORENO JUANJO ROKANEGRAS S
178 S M SOLSONA TORTOSA XAVIER MADTEAM XXL
179 S M SUN HAO Independent L
180 S M TABARES GAHETE EDU RIOS RUNNING LES FRANQUESES S
181 S M TOMAS RUBIO DANIEL Independent S
182 V M TROYANO MARTINEZ JULIO TROYANO TEAM M
183 S F TUNEU ORDEIG GEMMA EXCURSIONISTA TORELLO M
184 V M TURON I VERDAGUER NARCIS RCDE M
185 S M VALLS MUñOZ MICKY RIOS RUNNING LES FRANQUESES L
186 V M VEHILS VARO ALBERT SKI CLUB CAMPRODON L
187 V F VERA JAIME NIEVES TRIDEPORTE - ULTRA IBIZA M
188 V M VERNIA BALDOVI JUAN ANDRES SUTRAIL L
189 S M VIAMONTE PASTOR ALEJANDRO C.D. NORTE DE MONTAñA M
190 V M VICEDO ALFONSO JAVIER LAPONIA M
191 V F VIDAL VALERIE Independent S
192 V M VILA CARQUES JORDI SOHAIL-LA SENDA L
193 V M VILARMAU CASTILLO JORDI INDEPENDENT M
194 S M VILLAR MARTINEZ JAUME MAD TEAM M