Entry list: trail

S M : SENIOR Male (18 - 39)

S F : SENIOR Female (18 - 39)

V M : VETERAN Male (40 -49)

V F : VETERAN Female (40 -49)

M M : MASTER Male (≥ 50)

M F : MASTER Female (≥ 50)

Category Surname Name Club Size
1 V M BLáZQUEZ RODRIGUEZ PAU VILLAVERDE TRAIL L
2 S M ALCALà PRIETO JOSEP MARIA ESQUAIX IGUALADA RUNNING M
3 S M ALMAZAN HERRERA JOSE CLUB LITERA MONTAñA M
4 M M ALONSO HERNANDO FRANCISCO FONDISTES SANT FELIU S
5 V M ALOS PORTILLO ROGER Independent L
6 V M ALTAFAJ TARDíO XAVI Independent M
7 V M ARANDA FERN�NDEZ LUIS CEM PAPIOL M
8 S M ARIAS FOS XAVIER Independent L
9 V M ARIMANY FRANCESC XIPIRON TEAM L
10 M F ASANO YUKI NIGHT RUN AC S
11 V M AU�ON CASTELLANAS FERNANDO CIMS CERDANYOLA L
12 S M BARBARà GUARDIOLA ALBERT Independent L
13 S M BASERBA BERROCAL DAVID CENTRE EXCURSIONISTA JONQUERENC L
14 V M BEA RUBIO JORGE Independent M
15 M M BOIX RICART XAVIER ASS.EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES XL
16 M M BONILLA PEREZ LUIS Independent XL
17 S M BOSCH COLLADO JOSEP CLUB ATLèTIC CALDERí L
18 M M BRUT TORRES ERIC TADHEE ASS. ESC. LA PICOSSA L
19 V M CABELLO NAVARRO MANEL RUMIMBRU TRAIL M
20 V M CASANOVAS ZURANO JORDI MOVIT M
21 V M CERDá CIFRE MIQUEL MóN AVENTURA M
22 S M CERVELLó CASTELLANO DANIEL Independent M
23 V M CONSTANS VALLEJO JUANJO INDEPENDIENTE L
24 V M CORDERO LLERA LLUIS Independent L
25 S M COSTA DORCA SERGI 9HSPORTS L
26 S F CUSAC CARRERAS AïDA MADTEAM S
27 V M DE CASTRO CABAL MARC TOP RUNNER´S L
28 V M DECOO WIM Independent M
29 V M DELLUNDé MARTíNEZ IVAN Independent L
30 M M DIXON STEPHEN VALLEY STRIDERS M
31 S M DURáN CASTAñEDA RAFAEL RUNNAIR / TECNIRUNNER S
32 S M DURAN OLIVE CARLES Independent M
33 V M ESCORNE BENET LAURA CAN CARALLEU L
34 S M ESTIVILL MERCADE GERARD Independent S
35 V M FAHLE MARCEL Independent XL
36 M M FORNS ALLUé JOAN GLOBAL TRAINER L
37 M M FURTET CABANA DANIEL ANEM A CAMINAR L
38 V M GALAN LUQUE MANUEL UNACURAIVETTEMSD L
39 V M GALAN RUS ENRIC VÈRTIC TEAM M
40 S M GAMIZ CESPEDES ADRIAN LOBOS TRAIL TEAM L
41 S M GESALI ROCA MARC Independent S
42 M M GONZáLEZ CASANELLAS JORDI Independent L
43 M M GONZALEZ DIAZ JOAN GESEXTREM L
44 V M GONZALEZ FALCON ISMAEL FEISDI S
45 M M GONZALEZ GARCIA VICTOR BAGà TRAIL L
46 V M GONZALEZ MORALES DANIEL MONTSENY MAASAIS L
47 S M GUIMERA TOMAS JUANMA CM GR-33 M
48 V M GUTIERREZ FABIEN TEAM POLLESTRES M
49 V M HERNANDEZ JOSE BURRIAC RUNNERS M
50 S F JUNI ARUMI CRISTINA Independent M
51 V M LEKUONA IZETA GARIKOITZ ERLAITZ MENDI ELKARTEA-MUGALARI L
52 V M LLENSE NICOLAS TEAM POLLESTRES L
53 S M LOPEZ FONT ALBERTO CA PALMAFITNESS M
54 V M MACARRO CANO CRISTóBAL M RUNNAIRTEAM M
55 S M MACIAS ARANA JONATAN Independent XL
56 S M MARENYà GUMBAU DAVID INDEPENDENT M
57 V M MARTíN EXPóSITO JULIO CDP'S S
58 M M MARTIN RAMOS TONI MCFLY L
59 V M MECA ARENAS SIMóN Independent XL
60 M M MIQUEL I CASTAñER FRANCESC XAVIER MOVIT L
61 V M MORENO RIPOLL XISCO CDPS L
62 V M MUT BUIGUES JOSEP DENIA CORRE S
63 S M NAVARRO CAVALLE JAUME KELBARA - TIERRA TRAGAME XL
64 V M NIETO BLANCO DAVID FAES L
65 M M NIETO CASTELLO JOSE R. C.A PALMAFITNESS M
66 S M NOVO MARTíNEZ HECTOR Independent S
67 V M OPREA CONSTANTIN INDEPENDIENTE L
68 S M PANTIN SAIZ JORDI TGCBINN M
69 M M PEDRINACI GONZáLEZ JOSé MANUEL FONDISTES SANT FELIU M
70 S M PELLICER PLASA ORIOL INDVRAINS L
71 S M PÉREZ BLASCO VÍCTOR SENGLARS DE CARDEDEU M
72 V M POCH SERRà ROGER CDPS L
73 V M POVEDA URBANO JUANJO ANABOLIC WINDOW M
74 S M PRAT RIBé XAVIER Independent M
75 V M PUIG DELLUNDÉ PERE INDEPENDENT XL
76 M M PUJOL CARVENTUS MARIANO C.P.A.M. BALAGUER M
77 V M RAMON AMENGUAL JOAN Independent M
78 V M RAMON AMENGUAL MIQUEL SECCIó MONTANYA CLUB POLLENçA L
79 S M REGHEM FRANCOIS AJS LA GARDE M
80 M M RIERA SUñE JOSEP CERCLE SABADELLèS 1856 M
81 S F RIOS ORTEGA ROCIO RUNNAIR S
82 V M ROCABRUNA MARTINEZ FRANCESC MOVIT M
83 V M RODIER JEAN-PHILIPPE TEAM POLLESTRES M
84 V M RODRIGUEZ BAUTSITA GERARD UNIO EXCURSIONISTA URGELLENCA M
85 M M RODRIGUEZ GONZALEZ LLUIS ASSOCIACIó MITJA MARATó FIGUERES L
86 V M RODRíGUEZ MAURICI PAU Independent L
87 V M ROIG JABATO DAVID Independent M
88 V M ROS HOMS DAVID CLUB ATLETISME TERRA DE VOLCANS L
89 S M RUEDA DIAZ ALEX J.A. MONTCADA M
90 S M SALVAT FARGAS ISAAC TROPS SPORT M
91 M M SAMSO DANIEL CDP'S XL
92 S M SANCES TONI QRTTEAM S
93 V M SàNCHEZ CASALS CARLES ASS.ESP.MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ M
94 M M SANCHEZ-MONGE ALEÑAR EDUARDO C.A. PALMAFITNESS L
95 V M SATORRAS RAMíREZ ALBERT LOS ROBUSTOS L
96 M M SERRA HERNáNDEZ FRANCISCO CAF PERPIGNAN L
97 S M SERRA PEINADO NIL CE MADTEAM XL
98 S M SERRATOSA SOLA ENRIC RARUNNING M
99 V M SEUMA MESAS MARC MOVIT XL
100 V F SIMARRO VALLS BELEN INDEPENDENT S
101 S M SOLíS RUIZ PABLO CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI L
102 V M STEFAAN ROBERT Independent M
103 V F TOLVE ANDREA TECNIRUNNER S
104 S M TRAVER LLORACH JAVI CLUB BASILISCUS BENICARLó L
105 V F TYLUTKI ANNIE MARIE BEAUVILLE NO TEAM TRAIL S
106 M M VALLEDOR VELASCO VíCTOR KAMES KIDS M
107 V F VANHAELEMEERSCH ISABELLE BEAUVILLE NO TEAM TRAIL S
108 V F VáZQUEZ CASAS ESTHER 4 SPEED GOATS S
109 V M VAZQUEZ FERNANDEZ JOSE ANTONIO FONDISTAS SANT FELIU M
110 S M VILÀ TEIXIDÓ ALBERT ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ L
111 S M VILLARINO RODRÍGUEZ ALEJANDRO ESPORTI PENEDÈS S
112 M M VIVES MELENDEZ SERGI CANOU BARRIS S
113 V M XIRAU MONTAGUT VíCTOR CDP'S M
114 V M ZAHONERO MORENO ALBERTO CORRE I CANYA M