Llista d'inscrits: trail

S M : SENIOR Masculí (18 - 39)

S F : SENIOR Femení (18 - 39)

V M : VETERà Masculí (≥ 40)

V F : VETERà Femení (≥ 40)

Categoria Cognoms Nom Club Talla
1 V M ADURIZ IZAGIRRE IñAKI MENDIRIZ MENDI S
2 S M AGUERA DANIEL Independent M
3 V M AGUILAR ESCOBAR TONI DALERUNER M
4 S M AGUILERA RODRIGUEZ TOMAS CD UMAX TRAIL S
5 V M ALBERT GUEROLA VÍCTOR INDEPENDENT S
6 V M ALCALá GALICIA DAVID CARLOS ES PUIG S
7 S M ALFONSO UCHER XIMO AITANA TRAIL TEAM M
8 S M ALOS MARIN ELISEU CLUB ATLÈTIC CASTELLAR M
9 S M ALVAREZ MARCOS ESTEBAN J.A.MONTCADA L
10 S M ALVEAR JODAR SERGIO RAIDLIGHT TEAM L
11 S M ALZINA CARRERAS ISMAEL CAMI DE CAVALLS MENORCA L
12 V M AMORóS ARMENGOL ALBERT FINISHER TARIL TEAM L
13 S M ANDRES CASTELLANO ANGEL TRAIL MASDENVERGE S
14 V M AñLEMANY HERNANDO VICENTE CORRECAMES TRAIL M
15 S M ANSó CABRé ARNAU PRORUNNERS BARCELONA S
16 S M ANTOLI FERRI MIGUEL CLUB ATLETISMO ALCOY M
17 S M ARANYó PALOS MARTí GEMI L
18 V M ARAVENA AVENDAñO MARCO GIRES L
19 V M ARIMANY FRANCESC QRTTEAM SKODA L
20 V M ARMENGOL SANTACREU JORDI TG TRIATLO SITGES XL
21 S M ARRIAZA GASCH ANTONIO C.M. DESERT AMUNT S
22 S M AURREKOETXEA URIARTE ENEKO ZORNOTZA MENDI TALDEA S
23 S M AUSIRO SUBIRATS ERNEST BUFF PRO TEAM M
24 S M AZNAR GALLEGO PABLO CHAPA Y SIGUE M
25 V M BALAGUER VOISIN PEP CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDèS M
26 S M BALART GUIOT ROGER PANDAS TIM L
27 S M BAREA SáNCHEZ ÒSCAR CAOLESA S
28 S M BAREA TORRES DíDAC COMANDO VOLL DAMM L
29 V M BARRIO MARTINEZ JESUS JAVIER MANUEL IRADIER M
30 S M BARTRA GUAL DE TORRELLA GASPAR PIRI M
31 V M BASCOMPTE TOMàS RAMON FONDISTES CERVERA M
32 S M BASELGA DURAN POL UEC HORTA M
33 V M BASSA BURGDORF JAUME XENDENGUETS M
34 V M BAUZA ADROVER JOAN GABRIEL XENDENGUETS M
35 V M BAYONA SIVILA JORDI GIMBE M
36 V M BELLIDO CABRETOSA JOAN MADTEAM L
37 S M BENAIGES MARGALEF JOSEP TR CABRAFEIXET S
38 V M BENJUMEA CEBRIAN FERNANDO CORREMON TRAIL L
39 S M BENNETT SCOTT ERMASSETS CLUB DE MUNTANYA L
40 V F BES GINESTA TINA CLUB ESQUÍ GIRONA S
41 S M BESTARD PUIG PAU ERMASSETS CLUB DE MUNTANYA D\\\'EPORLES M
42 V M BLANES RODRIGUEZ LLUIS INDEPENDIENTE M
43 V F BLáZQUEZ LOZANO FáTIMA TRIDEPORTE TRACKS IBIZA S
44 V M BOIRA BONHORA JORDI TRIALERS DE RUBI L
45 S M BONILLA JIMÉNEZ FRANCISCO ES PUIG IBIZA M
46 V M BORRàS ELIES RUBEN ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES M
47 S M BOZA VALVERDE ENRIQUE INDEPENDENT L
48 V M BRIONES BLANCO JOSE ANTONIO SD BARBANTIA RODA S
49 S M BROTO ALSINA TONI TTTRAIL M
50 S M BROTO HERNANDEZ ENRIC TRIALERS DE RUBI M
51 S M BRUSCA MANCHON LLUC CEU SUDACTIU M
52 V M BUCIEGA AREVALO JOSE ANTONIO Independent S
53 S M BUENO SAMUEL LOS BICIVOLADORES EXTREM M
54 S M BURGOS JOAQUIN Independent S
55 V M BURLOT PATRICK CLERMONT ENDURANCE CLUB M
56 S M BUSQUETS MARTINEZ JAUME BASE ESPORTS ESTEL L
57 S F CABALLERO GONZáLVEZ TABITA GASSS TRIATLó S
58 S F CABALLERO MIRABET ELISABET ELS PIRATES DE LA MUNTANYA S
59 V M CABELLO REINA JAVIER TRIALERS DE RUBí M
60 V M CALLAVE FELIPE CARLES TRAMUNTANYA - UELL XL
61 S M CALVACHE ABAD FRANCISCO TORRENT TRAIL RUNNING L
62 V M CAMACHO HERRERO JUAN MINDUNDIS CASTELLBISBAL S
63 S M CAMINO LOPEZ FRANCESC MESBIKE M
64 S M CAMPASOL PALAU JORDI CLUB EXCURSIONISTA EMPORDANES L
65 V M CAMPS XICART FRANCESC CENTRE EXCURSIONISTA BADALONA M
66 S M CAPARROS ROIG TONI Independent M
67 S M CAPDEVILA RODRÍGUEZ XAVIER OBRINT TRAÇA M
68 V M CARBONELL GRAU JUANJO POC A POC ALCOI M
69 V M CARDONA RIBAS JOSE MARIA TRIDEPORTE- TRIJASA M
70 S M CARULL DELGADO DANIEL TRAIL UES - RAIDLIGHT TEAM M
71 V M CASANOVAS ZURANO JORDI MOVIT M
72 V F CASAS SALLES ESTHER A,E, DIEDRE M
73 V M CASTANY EGEA JORDI A.E. DIEDRE M
74 V M CASTEL CASADO ELOY MADTEAM M
75 S M CASTELLO NORIA FRANCESC Independent M
76 V M CHICO ROCA LLUíS NEOS M
77 S M CLAVER RECIO MOISES PENYA CICLISTA ALTAFULLA S
78 S M CLIMENT JOSEP UES SABADELL M
79 V M COBOS MARTINEZ JORDI QRTTEAM-SKODA XL
80 S M COCA MESA SERGI ESQUERDABOCS M
81 V M CONTRERAS ALBERT AZIMUT TEAM M
82 S M CORREAS SANAHUJA MARCELO PENYA MUNTANYERA LLIBERTARIA L
83 V M CORTES RICART MARC Independent L
84 V M CREIXELL CATALAN PERE INDEPENDIENTE M
85 S M CRIBILLéS PéREZ MARC ASSOCIACIó ESPORTIVA MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDà M
86 V M DE CASTRO CABAL MARC CAP L
87 S M DE LA TORRE MORALES TETE MONTSENY MAASAIS S
88 S M DE MINGO JOVANI ARAN TRAILRUNNINGREVIEW & KATOA L
89 V M DEL VALLE MARCO JOSE C.E.MONT.YSENDERISMO JAVALI DORADOS S
90 S F DELGADO LÓPEZ CRISTINA C.D. GIRONBIKES-CANTINA ZAPATA TEAM S
91 S M DíAZ CRUZ RUBéN RIOS RUNNING LES FRANQUESES S
92 V M DIAZ MASO XAVIER UELLANçANENCA XL
93 S M DIAZ VILANOVA EDUARD PORTAL DE LES GAVARRES M
94 S M DOMINGO CLIMENT TRIATLó EMPORDà S
95 V M DOMINGO CASANELLAS DAVID CENTRE EXCURSIONISTA D'ALELLA M
96 V M ELIAS VILA MARC TRAIL RUNNING GIRONA S
97 V F ESCAMILLA MIQUEL LíDIA CLUB ATLETISME TERRA DE VOLCANS OLOT S
98 S M ESCUDERO ALVAREZ CARLES CECB M
99 V M ESTEVE MURT JAUME Independent L
100 S M ETXABE BATIZ XABIER Independent S
101 S M FERNáNDEZ GUERRERO CARLOS IDEPENDIENTE S
102 S M FERNáNDEZ SáNCHEZ ANDRéS COR Y MUNTANYA PUçOL M
103 S F FERRER CRUSELLAS NúRIA COS360 S
104 S M FERRI BAEZA ISAAC INDEPENDENT M
105 V M FEU PANé RICARD ASS.ESP.MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA M
106 S M FIGUERAS MORCILLO XAVIER FINISHER TRAIL TEAM M
107 S M FITE HIGHAM GERLAC Independent L
108 V M FONT FIERRO JAUME QRTTEAM SKODA M
109 S M FONTBONA MIRALLES ALBERT Independent M
110 S M FRANCO FARRé MARC MADTEAM M
111 V M FRANQUESA GINER CARLES Independent M
112 V F FRIAS DINA Independent S
113 S M GALAN RUS ENRIC Independent M
114 S F GARCIA FEMENIA ANGELA Independent M
115 V M GARCIA GALVEZ ARTURO AVIVA SPORT CLUB XL
116 S M GARCIA GONZÁLEZ JORGE UEU M
117 V M GARRIDO PÉREZ ELISEO C.D. GIRONBIKES-CANTINA ZAPATA TEAM L
118 V M GASOL RIVERA EDGAR Independent L
119 S M GASTALVER BONNIN GUSTAU ERMASSETS M
120 V M GIROUD GEBERTANT PASCAL Independent M
121 S M GOMIS ENRIQUE Independent XXL
122 S M GONZáLEZ FALCON ISMAEL BLUE ISARD-FEISDI L
123 V M GONZáLEZ GANDARA JUAN CARLOS RETRAINING XXL
124 S M GONZALEZ PIEDRA JORDI TORREMIRONA SPORT TEAM S
125 V M GONZALEZ PLAZA JOSEP ASS.ESP. INTEMPERIE M
126 S M GONZáLEZ SEGUER JOSEP CLUB ESPORTIU CERDANYA PIRINEUS L
127 V F GORDON MARGARET C.E. TRAIL TARRACO M
128 V M GRACIA ARNAL OSCAR FUNDACION THEODORA M
129 S M GRANELL DíAZ JORDI NICROTEC-I RUN WITH LEIVA M
130 V M GRAU PAREDES JORDI ASS.ESP.DIEDRE L
131 V M GUINEA ABASOLO UNAI ZORNOTZA MENDI TALDEA L
132 V M GUTIéRREZ GALIOT MANUEL ANGEL INDEPENDIENTE M
133 S M GUTIERREZ LOPEZ ALAIN ZORNOTZA MENDI TALDEA L
134 S M HERRERA FERRERUELA VICTOR Independent L
135 V M JIMENEZ JOSE ANTONIO PANTAURELL M
136 V M JIMÉNEZ MARTÍN JORDI INDEPENDIENTE M
137 V M JOCHEN HESS Independent M
138 V M JODAR GRIFUL JOAN MANEL ASSOCIACIó ESPORTIVA MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDà M
139 V M JUAN TORRES JOSE ANTONIO ES PUIG L
140 V F LAMELA EVA TRIDEPORTE S
141 V M LASERNA LLAMAS LUIS Independent M
142 S M LATORRE IGLESIAS ALEJANDRO 080 RUNNING M
143 S M LIESA HERNANDEZ DAVID GEMI S
144 V M LINARES GARRIDO JESUS NINGUNO S
145 S M LIZARAN BELMONTE FRAN Independent M
146 S M LLAGUNA EGEA FELIPE CLUB ATLèTIC BORGES M
147 S M LLOP XIRAU ARNAU MONTSENY MAASAIS M
148 S M LLOP XIRAU BERNAT MONTSENY MAASAIS S
149 S M LLORENS FERNANDO REAL CLUB DE POLO DE BARCELONA L
150 S M LLORENTE CASTILLO JULIO MONTSENY MAASAIS L
151 V F LOPEZ SUSANA L'H S.A. S
152 V M LOPEZ AGUIRRE OSCAR TIERRA TRAGAME S
153 S M LOPEZ PUIG MIQUEL ANGEL C.E. MADTEAM M
154 S M MACIAS MUñOZ JOSE Independent M
155 V M MAJADA RIBA MIQUEL EXTRA.UECANOIA M
156 V M MALPICA LILLO JUAN JOSé TRAIL VILLENA M
157 S M MANCHO LLOBERA FRANCESC SUCSTRAIL M
158 S M MANTERO CARLOS TIULATRAIL M
159 S M MAQUILON PALLEROLA JOSEP CLUB EXCURSIONISTA SANT VICENÇ M
160 S M MARINER BORJA JOSE C.D.SUTRAIL L
161 S M MARQUES GIRABENT MARC ATLETISME PARETS L
162 V F MARQUèS KOTYKOVá KAROLINA CAP M
163 S M MARSAL BEELTRAN ANTONI CLUB EXCURSIONISTA SARRALENC S
164 V M MARTI I SUBIROS DAVID - L
165 S F MARTI PRADES ELENA AITANA TRAIL TEAM S
166 V M MARTIN ORTIZ RAUL MINDUNDIS TEAM CASTELLBISBAL M
167 V M MARTIN PASCUAL JORDI ASSOCIACIó ESPORTIVA SANT GRAU M
168 V M MARTIN RAMOS TONI DREAMCHASER M
169 V M MARTíNEZ ALTARRIBA CARLOS RUNRUNEANDO S
170 S M MARTINEZ GREGORIO MIGUEL ANGEL C.M. GR-33 L
171 V M MARTINEZ ROJO TONI Independent XL
172 S M MATEU BOIXADERAS JORDI ORIOL SLUG OUT L
173 V M MATEU VALENCIA SERGI NO L
174 S M MAZON ARCOS JAVIER Independent L
175 V M MIQUEL I CASTAñER FRANCESC XAVIER MOVIT-SENGLARS XL
176 S M MOLINA MORA MARIO TRIALERS DE RUBí M
177 S M MONSECH BARTA CLAUDI Independent L
178 S M MONTFORT PEREZ NARCIS TRAIL RUNNERS LLORENÇÀ M
179 S M MORALES RUIZ JESUS TIGRES TROPICALES S
180 S M MORENO RAMOS ENRIQUE CORREMON TRAIL M
181 S M MORRAL VENTURA JOAN Independent L
182 S M MUNNE PARERA JOAN Independent L
183 V F MUÑOZ MORALES CAROLA Independent S
184 S M MUñOZ SOL JORDI XENDENGUETS M
185 S M MURCIA PARDINES JUANJO FLOWER RUNNING M
186 V M MURILLO CASTILLO JOSé LUIS PRO SERVICES RUBI M
187 V M NADAL MASSANET NOFRE MALALTS DE TURMELL M
188 V M NOSAS BUENACASA XAVIER FONDISTES SANT FELIU L
189 V M NUS GIORGIS RAIMUNDO TRAIL VILLENA M
190 V M OLET LóPEZ RAFA INDEPENDENT S
191 V M OLIVERA VALLMAñA JAVI TRIATLON SA PALOMERA L
192 V M OLLER ROIG DAVID AVANNUBO M
193 V M ORIENTE CASTILLO JUANMA C.E,E TRAIL CLUB M
194 S M ORTEGA SALESA ISAAC ELS PIRATES DE LES MUNTANYA S
195 V M PAHISSA MECA DANIEL Independent M
196 V M PAREJA GRACIA PACO A,E SAN GRAU XXL
197 V M PARELLADA VALLèS LLUIS VBSPORTS L
198 V M PARERA PI MARCEL MINDUNDIS TEAM XL
199 S M PARICIO MARTINEZ JOSE LUIS Independent M
200 S M PASCAL ROVIRA EDUARD GEMI L
201 S M PASCUAL BENAVENT ANTONIO INDEPENDIENTE M
202 V M PEREZ ALONSO XAVIER CENTRE EXCURSIONISTA OLOT L
203 V M PEREZ GARCIA RAFAEL S.D. BARBANTIA RODA M
204 S M PEREZ GONZALEZ JOSE FONDISTES BLANES L
205 V M PEREZ LAZARO DAVID Independent L
206 S M PéREZ TORREGLOSA JUAN CLUB ULTRA TRAIL HUELVA S
207 S M PEREZ VALIENTE RAÜL AEMDEKP M
208 V M PERPIñAN FUENTES ALBERT ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES M
209 S M PIñERO SALAS CARLOS MUR I CASTELL TUGA L
210 S M PIQUERAS TORRES JONATHAN C.D.SUTRAIL M
211 S M PLA PERERNAU EDUARD MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDà L
212 V M PLANES SANTAMARIA ISRAEL EFIS TRAIL/2X2 SANTPEDOR L
213 V M PLANS CONTEL JORDI A.E. INTEMPERIE M
214 V F PLAZA ESCAMEZ LUIS LAPONIA-PREVINSA S
215 V M PORRAS DOMENECH CARLES AIRE GRANOLLERS L
216 S M PRAT SENDRA ORIOL WAA TEAM XL
217 V M PUIG POSA JESúS SET DE CORRER M
218 V M PUIG RIBAS ARCADI C.E MINDUNDIS TEAM L
219 V F PUIG RICH NúRIA C. EXCTA. CALDES DE MALAVELLA - TORBCAT TRAIL S
220 S M PUIG TRAMUNT JORDI - L
221 S M PUIGGARI FLORES ORIOL LES CABRES DELS CINGLES S
222 S M QUERAL RIUS XAVIER TTTRAIL L
223 V M RAIMAT QUINTANA CARLES CEAR ALTA RIBAGORÇA M
224 S M RAMíREZ LóPEZ FRANCISCO JOSé CLUB ATLETISMO PUERTO TORREVIEJA XL
225 V M RAMOS ARCHILES JAVI CASONEJA M
226 S M RAVENTóS VENDRELL LLUíS Independent XL
227 V M REGALADO SEGARRA IVAN TIGRES TROPICALES M
228 S M REQUENA FORCA ERIC RIOS RUNNING LES FRANQUESES XL
229 V M RIBAS VIDAL JUAN FRANCISCO ES PUIG XL
230 S M RIGO ESTELRICH SEBASTIÀ XENDENGUETS L
231 S M RIOS ABEL Independent L
232 V M RIPOLL MASFERRER JOSEP MARIA INDEPENDENT L
233 V F ROBLES ALEGRE ISABEL CENTRE EXCURSIONISTA D'ALELLA S
234 S M RODRIGUEZ BRITO MARIO INDEPENDIENTE M
235 V M RODRíGUEZ GONZáLEZ ENRIQUE ÚLTRA RUNNER M
236 V F ROIG SQUIRE SASHA 3ER TIEMPO S
237 V M ROJAS SEGURA JOSEP ROJASPOWER L
238 S M ROMERA HERRAIZ SERGIO RÍOS RUNNING LES FRANQUESES M
239 S M ROMEU TENAS CARLES CTRE EXC TONA S
240 S M RUBIO BELLAVISTA ORIOL L'AIRE M
241 S M RUIZ DE LLANZA KAMAYONGA FLY TRAIL TEAM XL
242 S M SAEZ RIOS OSCAR ELS4BANKS M
243 S M SAN MARTíN TESTON LUIS Independent M
244 S F SANANTE OMELLA SARA PIRI S
245 S M SANCHEZ DAVID Independent L
246 V M SàNCHEZ CASALS CARLES ASS.ESP.MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDÀ M
247 S F SáNCHEZ RODRIGUEZ SONIA QRTTEAM S
248 V M SANCHIS SEGURA DANI Independent M
249 V M SANMARTíN VIGO JOSé ENRIQUE CIM PENYAGOLOSA XODOS M
250 V M SANTANACH CASALS DANIEL CLUB EXCURSIONISTA RIPOLL XL
251 V M SANTANDREU GRIMALT PEDRO MALATS DE TURMELL S
252 V M SANZ QUINTERO MIGUEL ANGEL MINDUNDIS TEAM CASTELLBISBAL M
253 V M SASTRE REUS RAFEL CLUB ESPORTS L'ALTURA M
254 S M SAURA FERRERES ARTURO C.M.GR-33 S
255 S M SCHöNENBERGER REMO UEC TRAIL MATARO L
256 S M SEGUí AMAT JAVIER Independent L
257 S M SERRA VILA ONOFRE C.E. XENDENGUETS XL
258 S M SERRANO ALCARAZ JORDI PIRI CENTRE EXCURSIONISTA VILASSAR DE MAR M
259 S M SERRANO FUENTES JUAN WOLFS TRAIL TEAM L
260 V M SERWY WERNER Independent XL
261 S M SILVA SAIZ ALBERT TAYMORY-SPIRIDON L
262 S M SOLà GINéS MARC INFINITRI M
263 V M SOLER BECERRO MANEL CEP M
264 V M SOLIVERA RETCHAS CARLES TRAIL RUNINNG GIRONA XL
265 S M SORIANO MARTÍNEZ MARC Independent M
266 S M SORIANO SANJUAN SEBASTIAN C.D.M.E.M TRAIL VILLENA M
267 V M SOTO RODRIGUEZ JOAQUIN TRIALERS DE RUBI L
268 S M SUBIRA DOCAMPO MARC TRAILRUNNINGREVIEW L
269 V M TAMAMES MENDILUCE GUILLERMO Independent M
270 S M TOMAS ROS ALEXANDRE MUSSOLS TRAIL TEAM M
271 S M TORNERO GASCON JOSE UNIO EXCURSIONISTA SANT JOAN DE LES ABADESSES M
272 S F TORRES MARTíN CLAUDIA ULTRA IBIZA S
273 S M TORRES RUZ JOSE ANTONIO CAN MOLTó TEAM M
274 V M TORT ESPIñA JORDI CENTRE EXCURSIONISTA QUERALT XL
275 V M TORT FERNANDEZ MARCEL TIGRES TROPICALES M
276 V M TORTOSA I ESPANYA DÀRIUS S.M. CLUB D'ATLETISME LA MALLà TOT PULMó M
277 V M TORTOSA MORERA ESTEVE MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA L
278 V M UGAS DUBREUIL LLORENç BYODINAMIC SABADELL L
279 S M UGAS DUBREUIL MARCEL CENTRE DE SALUT BYODINAMIC SABADELL M
280 S F ULRICK JENNIFER THE SEXY SPARTAN SAUCEPOTS S
281 S M VAN DYCK DIMITRI SRHF S
282 S M VAN RYSWYCK MICHAEL Independent L
283 S M VAZQUEZ MIRANDA RAMON J.A.MONTCADA M
284 V M VáZQUEZ REGUEIRO RICARDO S.D. BARBANTIA RODA M
285 S M VELA FERRAN Independent M
286 S M VELASCO VICENTE EDUARD TRAINING TRAIL TEAM L
287 S M VICEDO MARZO FRANCESC XAVIER COMANDO VOLL DAMM M
288 V M VIDAL JACQUES RIBERAL AC M
289 S M VIDAL LATORRE TONI LA RABOSA TRAIL M
290 V M VIDAL PEREZ JORDI TRAIL MASDENVERGE M
291 V M VIDAL SUBINYA XEVI BASE ESPORTS ESTEL S
292 V M VILA CARQUéS TONI DOMINGUEROS M
293 S M VILABELLA PUIG ALEIX PARETS DEL VALLES XL
294 S M VILARASAU ARMENGOL ENRIC Independent M
295 V M VIVO GALLARDO IVAN JARAPALOS TRAIL M
296 V M ZULOAGA MUGICA EMILIANO ZORNOTZA MENDI TALDEA S